UWAGA KOMUNIKAT

W związku ze wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem, Firma Mirodor zdecydowała się wprowadzić szereg działań, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa, chronić zdrowie pracowników i kontrahentów, a także zapewnić ciągłość działania. Informujemy, że obecnie wszystkie zamówienia i dostawy realizowane są na bieżąco. 


Wprowadzone działania prewencyjne obejmują: przypominanie wszystkim o dobrych praktykach higienicznych. Wprowadzane dodatkowe środki ostrożności w naszych zakładach mogą być odczuwalne dla Państwa, jak również dla Państwa pracowników.

Wdrażane przez nas działania są zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i obejmują m.in.:
1/ Ograniczenie ruchu dla dostawców i odbiorców w naszych zakładach.
2/ Wymóg noszenia dodatkowych środków ochrony osobistej.

Firma Mirodor zdecydowała o tymczasowym zawieszeniu bezpośredniej obsługi klientów detalicznych w biurze (Mirodor, ul. Kościuszki 47 Niepołomice). Wszelkie zapytania oraz zamówienia prosimy kierować na adres: biuro@mirodor.pl lub telefonicznie: t: +48 12 251 47 06, m: +48 668 197 384; od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00.

Środki bezpieczeństwa dla dostawców i wszystkich pojazdów wjeżdżających na teren zakładów firmy MIRODOR. 
Ograniczanie ruchu w naszych zakładach:
1/ Ciężarówki mogą przybyć na załadunek/rozładunek tylko na potwierdzoną godzinę rozładunku/załadunku. Proszę o upewnienie się, że kierowcy wyposażeni są w radia telefony komórkowe w celu kontaktu na terenie naszej firmy.
2/ Kierowcy proszeni są o nieopuszczanie kabin oraz nieprzychodzenie do biura po odbiór dokumentów.
3/ W przypadku, gdy pracownicy firmy Mirodor rozładowują/ładują ciężarówkę, kierowcy muszą pozostać w kabinach samochodu tak długo, jak to możliwe i kontaktować się za pomocą telefonu.
4/ Jeśli kierowca musi opuścić kabinę, powinien to zrobić dopiero po powiadomieniu pracownika firmy Mirodor. Kierowcy mogą opuścić kabinę w celu ostatecznego zabezpieczenia ładunku i kontroli, a także osobistych potrzeb.
5/ W przypadku, gdy kierowcy rozładowują/ładują własne pojazdy, czas kontaktu z pracownikami firmy Mirodor i innymi kierowcami powinien być ograniczony.
6/  Kierowcy muszą być wyposażeni w maski i rękawice, których muszą używać podczas czynności związanych z załadunkiem/rozładunkiem jak również podczas wszelkich kontaktów z pracownikami firmy Mirodor, w tym podczas przekazania dokumentów.
7/ Pracownicy firmy Mirodor zachowają wymaganą odległość od gości.

Uprzejmie prosimy również o informowanie pracowników firmy Mirodor drogą elektroniczną o tym, że dostarczasz do firmy Mirodor materiały pochodzące z obszarów określonych przez Główny Inspektorat Sanitarny, jako zagrożonych.

Mamy nadzieję, że podejmujecie Państwo podobne kroki w celu ochrony swojego personelu w tych niezwykłych okolicznościach.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.